پردیس علامه طباطبایی اردبیل

پیام رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور به مناسبت روز قدس

دکتر حسین خنیفر ، رئیس دانشگاه فرهنگیان، به مناسبت فرا رسیدن آخرین جمعه ماه رمضان، روز قدس، پیامی صادر کرد.


متن پیام به شرح ذیل است:

 

باسمه تعالی

 

     علیرغم ‌تبلیغات ‌جهانی‌، انتفاضه ‌فلسطین‌ خاموش‌ شدنی ‌نیست‌ و آینده‌ آن ‌همراه ‌با رستگاری ‌و پیروزی ‌است‌.
                                                                                                مقام معظم رهبری(زید عزه الشریف)

 

 در شب قدر، مسلمانان با شب زنده داری و مناجات خود از قید بندگی غیرخدای تعالی که شیاطین جن و انس اند، رها شده و به عبودیت خداوند درمی آیند، و در روز قدس که آخرین جمعه از روزهای شهراللّه اعظم است، سزاوار است که مسلمانان جهان از قید اسارت و بردگی شیاطین بزرگ و ابرقدرت ها رها شده و به قدرت لایزال اللّه بپیوندند و دست جنایتکاران تاریخ را از کشورهای مستضعفان قطع و رشته طمع آنان را بگسلانند.

                                                                                                                                                       حضرت امام خمینی(ره)

در قرآن کریم، از روزهای سرنوشت ساز و اثرگذار مهم تاریخی، به ایام الله تعبیر شده است. روز قدس، آخرین جمعه ماه رمضان از ایام خدا است. این روز در میان ملت های جهان اسلام از چنان اهمیتی برخوردار است که هویت تاریخی، اجتماعی و سیاسی جهان بدان وابسته است. 
روز قدس، روز نماد بیداری جهان اسلام و ظلم ستیزی نیروهای انقلابی، در پیش است. این روز، فرصتی مناسب برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعتراض به جنایات استعمار و رژیم صهیونیستی است.
با نمایان شدن بیش از پیش تبلیغات و دسیسه و مکر  استکبار جهانی و رژیم اشغالگر قدس به نفع خود در شرایط و بحران ناشئ از بیماری کرونا از ملت فهیم ایران اسلامی بویژه استادان، فرهنگیان و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان دعوت می کنم با حضور و جوششی عظیم در راهپیمایی اعلام شده ودر فضای مجازی و برنامه های رسانه ای و ارتباط جمعی با توکل به ذات اقدس ربوبی و اعتقاد و باور قلبی به تحقق وعده الهی در نابودی کفر، ضمن تجدید عهد با آرمان های امام راحل (ره) و منویات و رهنمودهای ارزشمند رهبر فرزانه انقلاب اسلامی (مدظله العالی)  و همگام با سیاست های ضد صهیونیستی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و رئیس جمهور محترم ومجلس شورای اسلامی، در قبال مسئله فلسطین، عزم ملی خود را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعتراض و انزجار نسبت به جنایات رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی اعلام نمایند.


 دکترحسین خنیفر
  رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور
۱۳۹۹/۳/۳۱


نظرات کاربران